Plany grup: A,B,C,D oraz grupy szermierczej 01.09.2018

Informujemy Państwa, że są do pobrania plany treningowe poszczególnych  grup treningowych. Prosimy o pobranie planów oraz nowego oświadczenia na rok 2018 / 2019 Wypełnione oświadczenie prosimy oddać trenerom odpowiedzialnym za poszczególne grupy:

  • A- Marcin Horbacz 603-672-717
  • B- Jan Korsak 664-084-557
  • C - Piotr Tarasewicz  693-318-480
  • D - Magda Klemczyńska 785-654-400
  • Grupa szermiercza - Mirosław Księżyk 697-938-187

Kwoty za zajęcia nie ulegają zmianie i wynoszą:

A – 130,00 zł

B – 130,00 zł

C – 100,00 zł

D – 100,00 zł

Grupa szermiercza - 80,00 zł

  • Proszę pamiętać, że wpłatę za zajęcia należy dokonać do 05-go każdego miesiąca ( w tytule Imię i nazwisko zawodnika/czki, opłata składki członkowskiej za miesiąc oraz grupa do jakiej uczęszcza zawodniczka / zawodnik).
  • Do 15.09.2018 - jak zawsze zbierana będzie jednorazowa składka ubezpieczeniowa w kwocie 40 zł.

 

Regulamin szkółki pięcioboju nowoczesnego 2018 2019

ZKS oświadczenie rodziaca

Lista zawodniczek i zawodników od września 2018

ZKS Drzonków - sekcja Pięcioboju Nowoczesnego informuje, że od 01.09.2018 rozpoczynamy treningi zgodnie z podanym planem. Poniżej lista zawodniczek i zawodników którzy są zakwalifikowani przez trenerów do poszczególnych grup sportowych. 

Grupa A

CELUCH OLIWIA

CZERSKA ANNA

DASZKOWSKA KLAUDIA

DROZDEK NADIA

DYKA IGA

GONTOWIUK KAJETAN

HEYDUK JULIA

HOŁUBICKI ANTONI

HORBACZ MATYLDA

JASTRZĘBSKA  ZUZANNA

JAWORSKI BARTOSZ

KASPERCZAK ALEKSANDRA

MACEWICZ HANNA

MILUCH PAWEŁ

MIŚTA MARTYNA

ORAWIEC MIŁOSZ

OWSIŃSKA PATRYCJA

PILCH LENA

SAWAŚCIUK BORYS

SEKUTA KAROLINA

SZCZUR BORYS

SZCZUR DRAGAN

SZCZUR NELA

SZTANGA OLIWIA

SZYMAŃSKI FILIP

UŁASIK IGOR

URBANIAK PAWEŁ

WISZNIOWSKA JULIA

WYCHOWAŁEK MAKSYMILIAN

 

Grupa B

 

 

Bezaniuk Laura

Blatkiewicz Mateusz

Dąbrowska Martyna

Diaczuk Kinga

Diaczuk Michał

Glińska Aleksandra

Górzański Maciej

Grala Kacper

Grzegrzułka Patryk

Grzelak Igor

Januszewicz Mikołaj

Jędryczko Oliwier

Kacała Hanna

Kulczyński Filip

Kurnatowicz Karol

Latos Jagna

Nienadowski Artur

Ogiński Hubert

Okienko Igor

Okienko Oskar

Orawiec Mieszko

Pawlikowska Hanna

Pawlikowski Kamil

Pisański Piotr

Sawicki Michał

Sądel Nicol

Smyrak Jakub

Stawiński Adam

Stefaniuk Emilia

Stokowski Wojciech

Sztanga Paulina

Zawada Lena

Zieniewicz Kacper

 

 

Grupa C

 

 

Cierpiał Karol

Dąbrowska Martyna

Głowacka Rozalia

Ibrahim Zuzanna

Lautenberg Mateusz

Macewicz Hania

Mękalski Paweł

Modelewski Marcel

Romanowska Lena

Sławiński Jakub

Szewczyk Dawid

Wiśniowska Gabriela

 

 

 

Grupa D

 

 

Drozdek Lilianna

Faron Jakub

Głowacka Kinga

Jarmóżek Jakub

Jarmóżek Kajetan

Jaworski Michał

Lautenberg Paweł

Machnicka Iga

Napieralska Monika

Sawicki Antoni

Stokłosiński Adam

Szulczyńska Oliwia

Szulczyński Jakub

Tabor Łukasz

Zębaczyński Kacper

Zębaczyński Maciej

 Salwerowicz Barbara

Wojda Zuzanna

 

Grupa szermiercza

 

 

GAJEWSKI KUBA                 

Michał Dziewiałtowski-Gintowt

GRZELAK IGOR            

HAŁADUDA KUBA    

JAGIEŁOWICZ KINGA

JAWORSKI BARTOSZ          

KLIMEK MICHAŁ        

KOZŁOWSKI AREK             

KRUK MICHAŁ                    

KRYNICKA OLA                 

MARUCHA WERONIKA    

PAWŁOWSKA DOMINIKA 

SAMBORSKI HUBERT   

SENATOR MARCIN     

SENATOR MICHAŁ   

SKRZYPCZYŃSKI JAN  

SURMA MICHAEL         

WILAMOWSKA KLAUDIA  

 

Wstępne plany poszczególnych grup sportowych

Opłaty za zajęcia

Zielonogórski Klub Sportowy prosi o bieżące regulowanie obowiązkowych składek członkowskich.  Brak wpłat będzie skutkował usunięciem dziecka z grupy sportowej w której jest zapisane.

Składkę członkowską sekcji pięcioboju nowoczesnego należy opłacać z góry do 05-tego każdego miesiąca.

 

NR KONTA

BGŻ BNP PARIBAS

94 1600 1462 0008 3677 4717 6153

 

 

Kierownik sekcji pięcioboju nowoczesnego

Tomasz Cygański